Діяльність

Home  /  Діяльність

Доставка гуманітарної допомоги в Україну

У зв’язку з війною в Україні, наш фонд концентрує свою увагу на доставці та розмитненні гуманітарної допомоги потребуючим в Україні. Ми активно шукаємо можливості співпраці з організаціями та волонтерами які можуть надавати гуманітарну допомогу в Україну. Керівник проекту: Танчин Андрій.

10960315_677791935663164_8201745661576859009_o“Рідний дім”

Декілька разів на рік команда цього проекту відвідує дитячий будинок у Сасові, ця дружба триває протягом 10 років і метою волонтерів є встановлення дружніх відносин між дітьми та волонтерами. Як в кожній дружбі, стосунки потребують часу та зусиль, через спілкування спільні справи та дозвілля проект прагне поглибити ці відносини. Відкритись на зустріч дітям і пізнати їх світ, це постійна праця над собою, адже як старші друзі, волонтери несуть відповідальність за те, що народжується з цієї дружби. Разом з дітьми зростає і розвивається команда проекту та її програма. Результатом проекту є соціальна адаптація дітей через спілкування, розвиток комунікабельності та навичок спілкування, вміння ставити цілі та досягати їх. Керівник проекту: Катерина Яресьо.

ФК "Єдність"

“Хоробре серце” Підтримка та заохочення діяльності юнацького футбольного клубу “Єдність” (с. Сасів, Золочівський р-н), котрий був створений на базі дитячого будинку “Рідний дім”. Проект має на меті популяризувати здоровий спосіб життя серед підлітків, через відкриття можливостей гри у футбол, постійних тренувань та підготовки до футбольних чемпіонатів. Проект співпрацює з ГО “Футбол у  кожен двір” (Львів), команда “Єдність” бере участь у щорічному футбольному чемпіонаті, склад команди це юнаки віком від 15 до 17 років, варто зазначити що хлопці котрі не досягнули 15 – річного віку теж готуються як молодіжна частина клубу, щоб згодом оновити ряди своєї команди. Керівник проекту: Андрій Танчин.

Геріатричний пансіонат“Дружба поколінь”

Проект котрий почався з знайомства вихованців дитячого будинку з мешканцями геріатричного центру. Проект покликаний налагодити комунікацію між двома поколіннями: дітьми та пенсіонерами. Через організацію святкових вистав та концертів. Метою проекту є звернути увагу дітей на волонтерство, наскільки простим є робити добрі справи, перемістити акцент уваги з себе самого на інших і поділитись своїм теплом. Координатор проекту: Олеся Ладанай.

Таборове літоТаборове літо

Проект котрий щороку проводить дитячі табори для дітей з дитячих будинків, сиротинців, дітей з малозабеспечених та багатодітних сімей. Це свого роду підсумок роботи різних проектів за рік. На таборі волонтери і діти проводять разом час в різних заняттях, з кимось прощаючись (якщо хтось переходить в статус випускника), з кимось знайомляться. Табір поділений за віковими категоріями і за уподобаннями, є спортивний напрямок, мистецький, мандрівний, але головне на таборі це особисте спілкування та спільні заняття. Керівник проекту: Олеся Ладанай.

Старші вихованці майбутнє у суспільствіДжедайський клуб

Підтримка випускників від моменту підготовки до вступу до завершення 1-2 курсу навчання. Організація консультацій, зустрічей з репетиторами, поширення інформації про права та обовязки, підготовка до фінансової відповідальності. Заохочення та підтримка в важких життєвих ситуаціях, збереження спілкування та відкритість до співпраці. Розвиток навичок відповідальності та вміння справлятись з стресовими ситуаціями. Координатор проекту: Олеся Ладанай та Ірина Ляховенко.

Залишити відповідь