Команда

Home  /  Команда

Олеся Ладанай
Олеся ЛаданайВеб-розробник, старшопластунка куреня ч.20 “Лісові Мавки”, а також голова БФ “Дітям Землі”. Ініціатор проектів: “Джедайський клуб”, “Таборове літо”, “Дружба поколінь”. Займається залученням волонтерів до програм фонду та іншим.

Антон Путря

Антон працює провідним інженером з контролю якості, а також з 2012 року бере участь в проектах фонду, таких як “Старші вихованці майбутнє у суспільстві”, “Таборове літо”, “Джедайський клуб” та інші.

Леся ПутряЛеся Путря

Візажист, приєдналась до проекту з літа 2012 року, приймає участь в майстер-класах та літніх проектах.

Іра Ляховенко

Ірина Ляховенко

Маркетолог, в фонді з 2010 року, старшопластунка куреня ч.20 “Лісові Мавки”, бере активну участь в таких проектах як: “Джедайський клуб”, “Таборове літо”,  “Підтримка випускників”. Займається залученням нових волонтерів до проектів фонду.

Роман Клімкевич

Роман Клімкевич

Веб-розробник, один з перших волонтерів фонду, разом з нами з 2009 року. Інструктор, виховник, натхненник наймолодших і просто душа компанії. Бере участь в таких проектах як: “Таборове літо”, “Джедайський клуб” та інші.

Ярослав БарчукЯрослав Барчук

Студент, фотограф, разом з нами з 2012 року, бере активну участь у всіх проектах фонду, незамінний друг та господарник.

Жанна МельникЖанна Мельник

Лікар-педіатр, приймає участь в проекті  фонду  “Таборове літо” з 2010 року. Займається залученням інших медиків для оздоровлення дітей та розробки програм профілактики захворювань.

 Юля Шмідт

Юля Шмідт

Координатор проектів нашого фонду. Одна з перших волонтерів та засновників фонду, старшопластунка куреня ч.20 “Лісові Мавки”. Нестримне джерело ідей та натхнення. Бере активну участь в роботі з 2008 року, вокалістка, еколог, волонтер, координатор проектів це все про неї.

Софія Коломєєць

Софія КоломєєцьПрес-секретар нашої команди. В проекті з 2013 року. Дизайнер, художник. Бере участь в проектах: “Таборове літо”, “Хоробре серце”, “Джедайський клуб”, “З любов’ю до старості”, “Рідний дім”.

Андрій Танчин

3D аніматор. Координатор проекту “Хоробре серце”, наставник юнацької футбольної команди “Єдність”. В проектах фонду з 2015 року. Бере участь в заходах “Кінокліб для стареньких”, “Хоробре серце”, “Таборове літо”, “Гуманітарна допомога”.

Звичайно це не повний список всієї команди фонду, є багато людей, котрі підтримують та працюють разом з нами багато років, беруть участь у літніх таборах, приїжджають до дітей, підтримують випускників, пишуть статті та роблять дуже багато невидимої роботи допомагаючи фонду в різні моменти, а також просто надихають нас на нові справи. Дякуємо всім за те, що через стільки років ми залишаємось разом підтримуючи один одного. Ми завжди раді новим людям, котрі не байдужі та мають бажання приєднатися до нас.

“Справжня любов народжується тільки в серці, що пережило турботи про долю іншої людини.”

© Ліна Костенко

Залишити відповідь