Співпраця

Home  /  Співпраця

Дуже дякуємо за тривалу підтримку нашим благочинцям, без котрих ми б не змогли так довго втілювати в життя наші проекти. Ми вас дуже цінуємо і раді, що ми – одна команда.

бельгійське товариствоКапела бандуристок “Дзвінга” спільно з Бельгійським товариством.

Завдяки тісній співпраці «Дзвінги» з бельгійсько-українськими товариствами м. Івуар та м. Ерзо капела має можливість допомагати сиротинцям та інтернатам Львівщини.

 

Соціальний готель

Основними завданнями Соціального готелю є: забезпечення підлітків (хлопців, з дитячих будинків, сиротинців, тощо) тимчасовим житлом під час отримання освіти в навчальних закладах Львова, проведення соціально-психологічної та навчально-виховної роботи на основі індивідуального підходу, надання соціально-побутових та інформаційних послуг, захист прав та інтересів осіб, які у ньому проживають.

Знання он-лайнЗнання онлайн

Ми працюємо, розвиваємось, змінюємось заради надання якісного освітнього матеріалу нашим учням, а також займаємось перевіркою засвоєних знань. Освіта доступна кожному – школа Знання Онлайн надає вільний доступ дітям, що мають обмежені можливості пересування, дітям-інвалідам, сиротам та дітям що постраждали від військових дій.

 

Об’єднання Українців у Польщі (м. Сянок)

З 2014 року ми також ведемо співпрацю з Організацією українців у Польщі (м. Сянок). Ця співпраця дає можливість нам втілювати в життя проекти, спрямовані на розкриття творчого потенціалу дітей та їх самовизначення. А також сприяє проведенню культурно-масових заходів для дітей та молоді.

 

Товариство Спадщина Карпатських Меншин / Stowarzyszenie Dziedzictwo Mniejszości Karpackich

Громадська організація українців в Польщі. Займається збереженням української культури та фольклору. Завдяки цій співпраці ми маємо можливість організовувати освітні програми та підтримку старших випускників.

 

ПАТ “Концерн Хлібпром”
ПАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 300 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. У 2015 році, надаючи нам свіжу та запашну продукцію, вони долучились до нашого проекту для літніх людей з Геріатричного пансіонату.

Крім того, фонд співпрацює з окремими інструкторами, навчальними установами. Ми раді кожному хто поділяє наші цінності та має бажання долучитись до співпраці.

Залишити відповідь