Напрямки роботи фонду

Home  /  Напрямки роботи фонду

Благодійний фонд Дітям Землі займається підтримкою громадських ініціатив спрямованих на роботу з дітьми та молоддю. Нашою основною метою є:

  • Соціальна адаптація та профорієнтація шляхом передачі досвіду від дорослих до дітей.
  • Підтримка та допомога старших вихованців з дитячих закладів (дитячі будинки, центри дитячої творчості, інтернати, тощо), проведення тематичних зустрічей, поїздок та екскурсій, підготовка до екзаменів та вступу в навчальні заклади, підбір інструкторів і репетиторів.
  • Пошук нових форм для спілкування та розкриття внутрішнього світу дитини, розширення кругозору дітей та підлітків, їх бачення світу.
  • Сприяти самовихованню та самоорганізації волонтерів.

Майстер-Класи

rwPTkGEESQ0Організація виїзного центру творчості, де діти можуть розвинути свої вміння та отримати знання, в вузькій спеціалізації. Ця програма дає можливість дітям пізнати самих себе через різні заняття, інструктажі та змагання, що допомагає не лише виявити таланти але й звернути увагу волонтерів на комплекси та страхи дітей, котрі заважають їм бути собою.

Літні табори

табір Діти ЗемліПроведення тижневого літнього табору для дітей з дитячого будинку, що дає змогу волонтерам налагодити особисті відносини з дітьми. Та краще пізнати їх потреби та проблематику.

Тренінги або “Джедайський клуб”

Джедайський клуб

Популяризація освіти серед дітей та молоді, заохочення до навчання та ставлення власних цілей в житті, а також до виховання почуття відповідальності за творення себе майбутнього.

Ця програма допомагає старшим вихованцям адаптуватись до самостійного життя в суспільстві. Випускники дитячих будинків часто не розуміють наскільки важливим є зробити правильний вибір професії, що чекає їх за стінами закладу. Волонтери через особисті розмови та індивідуальний підхід допомагають дитині вийти на самовизначення.

Підтримка та допомога випускникам дитячих будинків, котрі вступили в навчальні заклади. Перший рік навчання є надзвичайно тяжким для будь-якого першокурсника і дуже важливо – не проґавити його.

Залишити відповідь